Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Payment method
Відправка замовлень тільки по Україні. Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності та Договором публічної оферти.
Garage Sale
Привіт! Щоб пустити в наше життя і на наші полички нове - потрібно звільнитися від старого) Тому ми створили сторінку, де бюджетно ти можеш придбати дещо з попередніх тиражів, що залишилося в одному екземплярі або з ним трапилася невеличка неприємність у вигляді майже непомітного браку. Все, що з браком - ми обов'язково залишимо помітку в описі. Сподіваємося, ти знайдеш тут щось для себе.
Всі товари
Планери
Блокноти А5
Стікери
Руслана Васюкова
Чорний папір
Різне
Значки
A5+ у відмінному стані. Просто розпродаж попередніх тиражів. Щотижневники на пружині А5. Зразки з фотосесій або повернення з якихось магазинів, тому можуть бути незначні подряпини на додатковій пластиковій прозорій обкладинці.
Блокноти в крапку та з чистим папером.
Можуть містити незначні пошкодження у вигляді майже непомітних вмятин та подряпин.
Всі стікери, котрі були на вітрині в магазині - помічені відповідно в назві. Самі стікери в чудовому стані, але листочок по краях трішки затертий, тому пропонуємо вам їх зі знижкою)
Ті, які не помічені - просто зі знижкою для вас.
Скетчбук та стікери від Руслани Васюкової. З Русланою ми познайомилися на одній із виставок, у неї був бренд канцелярії з власними ілюстраціями. Зараз вона малює тільки для стоків, але з продукції дещо залишилося. 50% від продажу ми відправляємо в притулок для тварин Сіріус. Є товари як без браку, так і зовсім з незначними пошкодженнями - ми його обов'язково помітимо і опишемо в товарі, у чому саме брак.
Скетчбук з чорними листами. У відмінному стані.
Різне. Відривні блоки, стікери, блокноти, зошити.
Значки. Все в відмінному стані.