Керамічна чашка ручної роботи

208,00
грн.
260,00
грн.
Кераміка - це те, що я так давно мріяла додати до асортименту Hod.brand і нарешті це вдалося. Я знайшла майстра Аню, якій змогла довіритися. Для мене була супер важлива її енергетика та відношення до справи. І трапився match.

Це кераміка ручної роботи, тому кожен виріб унікальний. Здавалося б, одна форма - але різні вм'ятинки від дотику майстра та вигини.

Наша кераміка максимально екологічна — оскільки глазур, якою вона покрита — повністю природна і містить лише глину, золу та харчовий пігмент. За рахунок золи вона має приємну на дотик та вигляд текстуру.

Посуд обпікається при дуже високій температурі — 1250 градусів. Саме тому він дуже міцний і має назву навіть не просто кераміка, а кам'яна маса.

Трішки деталей виробництва від нашого майста Ані.
Перед вами кераміка ручної роботи, яка створена на горчарному крузі, а вм'ятинки на чашках зроблені пальчиками, щоб їх зручно було тримати в руці. Також це робить їх ще більш особливими)
Кожен виріб проходить 2 випалювання: в першому він випалюється після того, як висох. Потім покривається глазур'ю, яку майстриня робить сама. Глазур містить дерев'яну золу, яку ми отримуємо в багатті, і глину. За рахунок того, що зола — це неорганічні залишки від деревини, вона на високих температурах стає, як скло і дає гарний ефект + ми додаємо в неї ще кольоровий харчовий пігмент. Глазур із золи має свою унікальну текстуру, так як кожен заміс її дуже різний.

Важливо.
• Оскільки це ручна робота, посуд, який ви отримаєте може мінімально відрізнятися від того, що на фото. І глазур місцями може бути не так рівномірно, як при масовому виробництві і може просвічуватися бежевий колір самої глини.
• Кераміка придатна для посудомийної машини, але не забувайте про правильне розміщення.
• Щодо мікрохвильовок — так як будь-яка кераміка має мікро тріщинки, які поводять себе в мікрохвильовці непередбачувано, ми не радимо її використовувати там.

Об’єм — 300-350 мл.
Колір — рожевий.
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Payment method
Відправка замовлень тільки по Україні. Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності та Договором публічної оферти.